Leírás és Paraméterek
Áttekintés
- Hihetetlenül strapabíró (ejtésteszt 4 m-ről) fényszóró lámpás, amely ütésgátló, gumírozott alkotóelemekből áll
- Ütőszilárd lencsék és fényszóró
- IK08 (IEC 62262) ütőszilárdság-besorolás
- Csepp- és porálló (IP54)
- Fényes, nagyteljesítményű LED
- 2 világítási üzemmód: erős és gyenge
| Anyag | PC, TPR |
| Esésteszt | 4 m |
| Fejátmérő | 84 mm |
| Fénysugár tartomány | 400 m |
| IP szabvány | IP54 |
| Lumenek | 400 lm |
| Működési idő | 85 óra |
| Tömeg elemekkel | 662,8 g |
| VARTA garancia | 7 év |
| Világítási módok | 2 |
| VARTA típus | 18751 |
