Leírás és Paraméterek
Áttekintés
- Hihetetlenül strapabíró (ejtésteszt 9 m-ről) elemlámpa, amely ütésálló, gumírozott fejjel és alkotóelemekkel rendelkezik
- II. típusú eloxált alumínium ház
- Ütőszilárd lencsék és fényszóró
- IK08 (IEC 62262) ütőszilárdság-besorolás
- Víz- és porálló (IP67)
- Nagy teljesítményű LED
- 2 világítási üzemmód: erős és gyenge
| Anyag | ABS, műanyag, PC, TPE, gumi |
| Esésteszt | 4 m |
| Fejátmérő | 98,3 mm |
| Fénysugár tartomány | 20 m |
| IP szabvány | IP67 |
| Lumenek | 450 lm |
| Működési idő | 360 óra |
| Tömeg elemekkel | 765,8 g |
| VARTA garancia | 7 év |
| Világítási módok | 4 |
| VARTA típus | 18761 |
