Leírás és Paraméterek
4 WATT LED CAMPING LANTERN 3D
- Extra fényes LED-es lámpás, szabadidős tevékenységekhez
- 4 W-os nagy teljesítményű LED – verhetetlen erejű megvilágítás
- 3 üzemmód: erősebb fénykibocsátás, gyengébb fénykibocsátás, villogófény (ehhez 3 másodpercig benyomva kell tartani a nyomógombot)
- Bármilyen időjárási körülménynek ellenáll, vízlepergető
- Beépített horog a talpban – ideális ahhoz, hogy akkor is fel lehessen akasztani a lámpást a sátorban, ha egyidejűleg a zárófedelet is le kívánjuk venni
- Elképesztő, (erős fényfokozaton) 72 órás, illetve (gyenge fényfokozaton) 150 órás folyamatos működés ugyanazzal az elemgarnitúrával
- Túlnyomórészt tartós műanyagból és gumiból készített, robusztus kivitel
- A gumiborítású fogantyúnak köszönhetően kitűnően fekszik a kézben
RÉSZLETEK
| VARTA típus | 18663 |
| Tömege elemekkel együtt | 836 gr |
| Hossz | 88 mm |
JELLEMZŐK ÖSSZEHASONLÍTÁSA
|
|
Fénytávolság: 10m - 360°(0.25lux) |
|
|
Üzemidő: up to 150h |
|
|
Összes fénykibocsátás: up to 300 lumen |
|
|
Fényforrás: 4 Watt LED |
JELLEMZŐK
Víztaszító
3 féle fokozat
Éjszakai jelzőfény
Beépített akasztó
3 év garancia
| Anyag | ABS, műanyag, PC, TPR |
| Fénysugár tartomány | 15 m |
| IP szabvány | IPX4 |
| Lumenek | 315 lm |
| Működési idő | 140 óra |
| Tömeg elemekkel | 833 g |
| VARTA garancia | 3 év |
| Világítási módok | 3 |
| VARTA típus | 18663 |
