Leírás és Paraméterek
Áttekintés
| Biztonsági funkciók | Lúgos és rossz cellák felismerése, Csepptöltés |
| Kikapcsolás | Mínusz Delta V |
| Kompatibilitás AA | 1-4 db |
| Kompatibilitás AAA | 1-4 db |
| Töltési állapotjelző | LED |
| Töltési idő | 1,5 óra (2x AA 1600 mAh) |
| Töltési mechanizmus | Nikkel Metál Hidrid (NiMH) |
| Töltőáram AA | 1-2 db: 1400 mA, 3-4 db: 700 mA |
| Töltőáram AAA | 1-2 db: 700 mA, 3-4 db: 700 mA |
| VARTA típus | 57680 |
