Leírás és Paraméterek
Áttekintés
- Hihetetlenül strapabíró (ejtésteszt 9 m-ről) elemlámpa, amely ütésálló, gumírozott fejjel és alkotóelemekkel rendelkezik
- II. típusú eloxált alumínium ház
- Ütőszilárd lencsék és fényszóró
- IK08 (IEC 62262) ütőszilárdság-besorolás
- Víz- és porálló (IP67)
- Nagy teljesítményű LED
- 2 világítási üzemmód: erős és gyenge
| Anyag | Alumium, PC, szilikon |
| Esésteszt | 9 m |
| Fejátmérő | 54,5 mm |
| Fénysugár tartomány | 279 m |
| IP szabvány | IP67 |
| Lumenek | 650 lm |
| Működési idő | 75 óra |
| Tömeg elemekkel | 505,8 g |
| VARTA garancia | 7 év |
| Világítási módok | 2 |
| VARTA típus | 18714 |
