Leírás és Paraméterek
Áttekintés
- Akár 2 vagy 4 db AA, AAA akku is tölthető egy időben – töltési idő: 2 óra*
- Kék LCD-kijelző a töltés kijelzésére
- Átfogó biztonsági funkciók: mínusz delta V megszakítás, biztonsági időzítő, rövidzárlat-védakku, alkáli és rossz cella felismerés
- Csepptöltés
- Globális feszültség (100-240 V)
- 12 V autóadapter
*4 db AA 1600 mAh-ra alapozva. A teljesítmény változhat.
| Biztonsági funkciók | Hőmérséklet szabályozás, Lúgos és rossz cellaérzékelés, Csepptöltés |
| Kikapcsolás | Mínusz Delta V/időkapcsoló |
| Kompatibilitás AA | 2/4 db |
| Kompatibilitás AAA | 2/4 db |
| Töltési állapotjelző | LCD kijelző |
| Töltési idő | 2-4 óra (4x AA 1600 mAh) |
| Töltési mechanizmus | Nikkel Metál Hidrid (NiMH) |
| Töltőáram AA | 2 db: 1400 mA, 4 db: 700 mA |
| Töltőáram AAA | 350 mA |
| VARTA típus | 57070 |
