Leírás és Paraméterek
Áttekintés
| Anyag | ABS, műanyag, PMMA |
| Esésteszt | 1 m |
| Fénysugár tartomány | 91 m |
| IP szabvány | IPX4 |
| Lumenek | 300 lm |
| Működési idő | 21 óra |
| Tömeg elemekkel | 47 g |
| VARTA garancia | 3 év |
| Világítási módok | tompítás |
| VARTA típus | 18631 |
Áttekintés
| Anyag | ABS, műanyag, PMMA |
| Esésteszt | 1 m |
| Fénysugár tartomány | 91 m |
| IP szabvány | IPX4 |
| Lumenek | 300 lm |
| Működési idő | 21 óra |
| Tömeg elemekkel | 47 g |
| VARTA garancia | 3 év |
| Világítási módok | tompítás |
| VARTA típus | 18631 |