Leírás és Paraméterek
Áttekintés
- 2 db AA, AAA NiMH akkut tölt fel - töltési idő: 4,5 óra*
- Zöld LED-ek a töltés jelzésére
- Globális feszültség (100-240 V)
- Fejlett biztonsági funkciók: mínusz delta V lekapcsolás, biztonsági időzítő, rossz polaritás és rövidzárlat elleni védelem, rossz cella és alkáli elem felismerés
- Csepptöltés az optimalizált töltési eredményekért
- Egyedi kialakítás a kivételes termék megjelenésért
- Elérhető a következő verziókban:
- 2x Recharge Accu Power AA 2100 mAh
*2 db AA 1600 mAh-ás akku esetében A teljesítmény változhat.
| Biztonsági funkciók | Rossz polaritásvédelem, Rövidzárlat elleni védelem, Lúgos és rossz cellák kimutatása, Csepptöltés |
| Kikapcsolás | Mínusz Delta V/időkapcsoló |
| Kompatibilitás AA | 2 db |
| Kompatibilitás AAA | 2 db |
| Töltési állapotjelző | LED |
| Töltési idő | 4,5 óra (2x AA 1600 mAh) |
| Töltési mechanizmus | Nikkel Metál Hidrid (NiMH) |
| Töltőáram AA | 385 mA |
| Töltőáram AAA | 155 mA |
| VARTA típus | 57656 |
