Leírás és Paraméterek
Áttekintés
| Anyag | ABS, TPE, PC |
| Esésteszt | 1 m |
| Fénysugár tartomány | 20 m |
| IP szabvány | IP54 |
| Lumenek | 500 lm |
| Működési idő | 370 óra |
| Tömeg elemekkel | 664,4 g |
| VARTA garancia | 3 év |
| Világítási módok | szabályozható |
| VARTA típus | 18666 |
Áttekintés
| Anyag | ABS, TPE, PC |
| Esésteszt | 1 m |
| Fénysugár tartomány | 20 m |
| IP szabvány | IP54 |
| Lumenek | 500 lm |
| Működési idő | 370 óra |
| Tömeg elemekkel | 664,4 g |
| VARTA garancia | 3 év |
| Világítási módok | szabályozható |
| VARTA típus | 18666 |