Leírás és Paraméterek
Áttekintés
- 5 W-os, nagy teljesítményű CREE LED
- 2 világítási üzemmód: erős és gyenge
- Eloxált alumínium (II. típusú)
- Kényelmes, gumírozott fogantyú
- Fotolumineszcenciáló anyag a fej gumirozásán („Angyalszem”, világít a sötétben)
- Hihetetlenül strapabíró (ejtésteszt 2 m-ről) és vízálló (IPX4)
- Tartozék: csuklópánt, zsinór
| Anyag | Aluminium, szilikon, TPE |
| Esésteszt | 2 m |
| Fénysugár tartomány | 153 m |
| IP szabvány | IPX4 |
| Lumenek | 290 lm |
| Működési idő | 33 óra |
| Tömeg elemekkel | 160,4 g |
| VARTA garancia | 3 év |
| Világítási módok | 2 |
| VARTA típus | 18628 |
