Leírás és Paraméterek
Áttekintés
- Saját VARTA terméktervezés
- Strapabíró és stílusos sportkiegészítő vonzó színekben, kültéri kalandokhoz
- 2 világítási üzemmód: erős és gyenge
- Kényelmes viselés az állítható, levehető és mosható fejpántnak köszönhetően
- Elemmel működik (3 db AAA elemet tartalmaz)
- Víztaszító (IPX4) és ütésálló (2 m-es ejtési teszt)
- Elforgatható fej a környezet optimális megvilágításához
- Kényelmes funkciók a tökéletes kültéri élményért korlátok nélkül
| Anyag | PC, POM, TPE, PMMA, ABS |
| Esésteszt | 2 m |
| Fénysugár tartomány | 45 m |
| IP szabvány | IPX4 |
| Lumenek | 100 lm |
| Működési idő | 35 óra |
| Tömeg elemekkel | 91,2 g |
| VARTA garancia | 3 év |
| Világítási módok | 2 |
| VARTA típus | 16650 |
