Leírás és Paraméterek
*4 db AA 1600 mAh-ra alapozva. A teljesítmény változhat.
Áttekintés
| Biztonsági funkciók | Rossz polaritásvédelem, Rövidzárlat elleni védelem, Lúgos és rossz cellák kimutatása, Csepptöltés |
| Kikapcsolás | Mínusz Delta V/időkapcsoló |
| Kompatibilitás AA | 2/4 db |
| Kompatibilitás AAA | 2/4 db |
| Töltési állapotjelző | LED |
| Töltési idő | 4,5 óra (2x AA 1600 mAh) |
| Töltési mechanizmus | Nikkel Metál Hidrid (NiMH) |
| Töltőáram AA | 385 mA |
| Töltőáram AAA | 155 mA |
| VARTA típus | 57657 |
