Leírás és Paraméterek
Áttekintés
- 2 vagy 4 AA, AAA, C, D vagy 1 x 9 V-os NiMH akkumulátor töltésére alkalmas - töltési idő: 4,5 óra*
- Zöld LED-ek a töltés jelzésére
- C típusú USB bemenet a tápellátáshoz
- Fejlett biztonsági funkciók: mínusz delta V lekapcsolás, biztonsági időzítő, rossz polaritás és rövidzárlat elleni védelem, rossz cella és alkáli elem felismerés
- Csepptöltés az optimalizált töltési eredményekért
- Egyedi kialakítás a kivételes termék megjelenésért
- USB C töltőkábellel
*4 db AA 1600 mAh-ra alapozva. A teljesítmény változhat.
| Biztonsági funkciók | Rossz polaritásvédelem, Rövidzárlat elleni védelem, Lúgos és rossz cellák kimutatása, Csepptöltés |
| Kikapcsolás | Mínusz Delta V/időkapcsoló |
| Kompatibilitás 9V | 1 db |
| Kompatibilitás AA | 2/4 db |
| Kompatibilitás AAA | 2/4 db |
| Kompatibilitás C | 2/4 db |
| Kompatibilitás D | 2/4 db |
| Töltési állapotjelző | LED |
| Töltési idő | 4,5 óra (2x AA 1600 mAh) |
| Töltési mechanizmus | Nikkel Metál Hidrid (NiMH) |
| Töltőáram 9V | 35 mA |
| Töltőáram AA | 450 mA |
| Töltőáram AAA | 200 mA |
| Töltőáram C | 450 mA |
| Töltőáram D | 450 mA |
| VARTA típus | 57658 |
